Top

Články a Médiá

V daňovom práve sme opäť veľmi odporúčanou kanceláriou – Právnická firma roka 2021

Po minuloročnom úspechu sa naše poradenské oddelenie v ankete Právnická firma roka posunulo o niečo vyššie. V daňovom práve sme obhájili minuloročné umiestnenie ako „veľmi odporúčaná kancelária“.  Okrem daňového práva sme sa umiestnili ako odporúčaná kancelária v oblastiach práva duševného vlastníctva, obchodných spoločností a IT. A to sú presne tie oblasti v ktorých ako CARPATHIAN spolu s našou advokátskou kanceláriou Highgate Law & Tax najčastejšie našim klientom na právo, dane alebo účtovníctvo poskytujeme kombinované poradenské služby.

Anketa Právnická firma roka je organizovaná českou spoločnosťou EPRAVO Group s.r.o. na Slovensku v spolupráci s týždenníkom Trend. Anketa vznikla v Čechách v roku 2008 a na Slovensku sa ocenenia predávajú od roku 2013.

Daniam a účtovníctvu u nás venujeme naozaj veľa úsilia. Snažíme sa nielen vzdelávať a radiť, ale aj prednášať širšej verejnosti. Napríklad naše školenia na zdaňovanie offshore alebo kryptomien sa stali pevnou súčasťou ponuky pre dopytujúcich sa klientov a odborníkov v oblasti. Navyše, toto pandemické obdobie predstavovalo (pevne veríme, že minulý čas ostane platný) dodatočnú záťaž nielen po logistickej, ale žiaľ teda aj po zdravotnej stránke. A práve toto umiestnenie v jedinej slovenskej poradenskej ankete tohto druhu je potrebné chápať aj ako obrovskú satisfakciu pre náš daňový tím.