Top

Články a Médiá

Slovensko.Digital je naším novým klientom na účtovníctvo a dane

CARPATHIAN Advisory Group je jednou s našich priorít snaha o stále modernejšie účtovníctvo našich klientov, jeho digitalizáciu a poskytovanie moderných poradenských služieb v oblasti daní a podnikania. Lepšie digitálne služby štátu sú pre biznis našich klientov, ako aj pre nás samotných kľúčové, a preto podporujeme iniciatívy, ktoré majú za cieľ pozitívne zmeniť Slovensko. Práve z tohto dôvodu nás veľmi teší, že môžeme ohlásiť účtovnú a daňovú spoluprácu práve s iniciatívou Slovensko.Digital, ktorá je symbolom snahy o poctivejšie a kvalitnejšie Slovensko, minimálne v oblasti informačných technológií.

Slovensko.Digital asi netreba veľmi predstavovať. Je to predovšetkým občianske združenie zamerané na zvýšenie kvality digitálnych služieb štátu na Slovensku. Ako poznamenalo Slovensko.Digital na ich webe, „na informatizáciu sa od roku 2007 minulo 900 miliónov eur, ale úradníkom stále robíme poštára.“ Zvýšený dohľad odborníkov v tejto sfére je teda viac ako potrebný. Momentálne Slovensko.Digital pracuje na sprehľadnení nákupov štátnych IT systémov, ktoré sa chystá hodnotiť trinástimi kritériami. Návrh pretláča takzvané prípravné trhové konzultácie a rozdelenie zákaziek na menšie časti. Cieľom týchto opatrení je ušetriť Slovákom čo najviac peňazí zo štátneho rozpočtu a zároveň obstarať čo najlepšie IT služby.

Ako každá právnická osoba aj Slovensko.Digital potrebovalo spoľahlivých účtovníkov a daňových poradcov, a preto sa obrátili práve na CARPATHIAN. Vedením účtovníctva pre Slovensko.Digital sme získali naozaj jedinečného klienta, s ktorým sa budeme neraz púšťať do zaujímavých daňových a účtovných prípadov, ako je napríklad aj účtovanie vývoja softwaru. Transparentne, prehľadné, zodpovedné a spoľahlivé vedenie účtovníctva a daní od roku 2013 s viac ako 100 spokojnými klientami začína prinášať svoje ovocie v podobe dobrého mena. Naši klienti vidia, že na práci si dávame záležať. Rozumieme ich podnikaniu a pro-klientsky prístup je pre nás samozrejmosťou. Pokiaľ sa jedná o kvalitu nerobíme kompromisy, a preto si môžete byť istý, že u nás vždy dostanete to, na čom sa dohodneme. Spoluprácu so Slovensko.Digital teda vnímame ako úspešné pokračovanie nášho pôsobenia v poradenských službách. Veríme, že aj v budúcnosti sa na nás budete obracať s dôverou.

My sa staráme o ich účtovníctvo, dane a financie, aby oni mohli pokojne strážiť štátne IT služby.

slovensko.digital

Máte záujem o naše účtovnícke služby či poradenstvo v oblasti daní a podnikania? Kliknite pre viac info TU.