Top

Články a Médiá

NOVÁ POSILA DO DIGITALIZÁCIE ÚČTOVNÍCTVA

V roku 2017 nemôže klient platiť za manuálne nahadzovanie dokladov do účtovného systému. Klient má platiť za pridanú hodnotu a to za rovnakú alebo dokonca nižšiu cenu. A našou pridanou hodnotou je:

  • Digitalizácia účtovníctva

Investujeme veľa úsilia do toho, aby klient získal maximálny možný komfort, ktorý dnes umožňuje účtovný software a legislatíva. S nami tak viete sledovať Vaše účtovníctvo online aj z mobilu, aby ste sa tak napríklad vedeli pripraviť na zaplatenie DPH. Keďže máte neobmedzené množstvo užívateľských prístupov, viete tak sledovať prácu svojich zamestnancov alebo vystavovať faktúry. Automatické párovanie platieb Vám zasa umožňuje sledovať online stav Vašich pohľadávok a záväzkov. A mnoho ďalšieho.

  • Daňová a odvodová optimalizácia

Zákony ako aj súdne rozhodnutia dávajú veľmi veľký priestor na zdravú optimalizáciu daňového a odvodového zaťaženia. Ušetriť desiatky percent na daniach tak môže nielen nadnárodná spoločnosť typu Google a finančné skupiny, ale aj “jednoosobová sročka”. Takáto optimalizácia však musí byť komplexná, musí zahŕňať nielen daňové a účtovné hľadisko, ale aj právne a praktické. Keďže v našom tíme máme odborníkov, ktorí sa tejto téme venovali a venujú pre veľké nadnárodné spoločnosti ako aj pre najmenších podnikateľov, radi Vám s týmto pomôžeme.

  • Právnik na “telefóne”

Vzhľadom na to, že v našom tíme dnes okrem 9 účtovníkov nájdete aj 7 právnikov, sme pripravení Vám pomôcť v rámci účtovného paušálu s akýmkoľvek právnym problémom a vy tak nemusíte googliť, strácať čas stretávaním sa a v neposlednom rade možno platiť.

U nás máte všetko pod jednou strechou za veľmi efektívne ceny.

V prípade, ak máte záujem o viac informácií, pozrite si našu prezentáciu nižšie alebo nám o sebe dajte vedieť na info@carpathianag.com Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo +421 918 953 897.