Top

Články a Médiá

Peter Varga a Vladimíra Mačuhová prednášali pre Ministerstvo financií SR a finančnú správu SR o problematike krypto aktív v kontexte existujúcich aplikačných problémov

Peter Varga a Vladimíra Mačuhová sa dlhodobo venujú problematike krypto aktív. Okrem daňovo-účtovnej roviny, je to hlavne oblasť finančnej regulácie prostredníctvom našej advokátskej kancelárie Highgate Law & Tax. Peter Varga a Vladimíra Mačuhová tak boli prizvaní ministerstvom financií, aby poskytli prednášku o relevantných východiskových bodoch pre efektívnejšie daňové uchopenie fungovania s krypto aktívami na Slovensku. V nadväznosti na prednášku vznikli na pôde ministerstva financií dve pracovné skupiny (jedna na daň z príjmov a jedna na DPH), ktorých sú obaja súčasťou. 

Viac informácii o optimálnych právnych, daňových a účtovných riešeniach v krypte sa dozviete na webe Crypto Tax & Law. Získajte relevantný, zrozumiteľný a expertmi tvorený obsah pre právnu, daňovú a účtovnícku optimalizáciu krypta priamo do vašej e-mailovej schránky: