Top

Články a Médiá

Nová posila daňovo-účtovného tímu

Daňová poradkyňa Vladimíra Mačuhová Carpathian Bratislava

Od 1.1.2021 náš daňovo-účtovný tím v CARPATHIAN ako aj právno-daňový tím v Highgate Law & Tax posilnila daňová poradkyňa Vladimíra Mačuhová. Vzhľadom na vzrastajúci dopyt po daňovom poradenstve a daňovo-právnom nastavovaní podnikania je Vladkin príchod do nášho tímu pozitívnou správou nielen pre našich klientov na účtovníctvo, ale aj pre pravidelných a jednorazových klientov, pre ktorých v kombinácií s advokátskou kanceláriou poskytujeme na mieru šité daňovo-právne poradenstvo.

 

Daňová poradkyňa Vladimíra Mačuhová

Vladka má rozsiahle skúsenosti v oblasti daňového poradenstva. Významnú časť svojej kariéry pôsobila ako daňový poradca v medzinárodnej poradenskej spoločnosti EY. Okrem toho pracovala ako výkonná riaditeľka daňovo-poradenskej spoločnosti FINSERVIS TAX, s.r.o., kde mala na starosti tím daňových poradcov a účtovníkov. Vladka je členkou metodickej komisie pre DPH Slovenskej komory daňových poradcov, venuje sa pripomienkovaniu novej legislatívy, prezentáciám a odborným článkom.

V rámci svojej praxe sa špecializuje hlavne na:

➡️ DPH

➡️ daň z príjmov

Vladka bude mať v CARPATHIAN na starosti podporovať náš účtovný tím po odbornej stránke. Ten za posledné dva roky vzrástol o viac ako 100%, a preto prirodzene evidujeme čoraz viac sofistikovanejších daňových dopytov zo strany našich klientov. Rovnako vzhľadom na stabilnú pozíciu spojenia CARPATHIAN a Highgate Law & Tax na úrovni špecializovaných daňovo-právnych služieb predstavuje Vladkin príchod organický posun pre ďalší vzostup kvality našich služieb. Vladka bude v rámci daňového poradenstva rozvíjať našu expertízu najmä v oblasti DPH, superodpočtu, patent boxu a daňových konaní. Rovnako bude poskytovať nevyhnutnú odbornú pomoc našej advokátskej kancelárií pri zastupovaní klientov v daňových záležitostiach pred správnymi súdmi.