Konferencie a školenia

Videá a konferencie k rôznym praktickým právnym, daňovým a odvodovým témam.
 • Švarc systém (2022)

  Ide o záznam z 45 minútovej prednášky z našej konferencie o právnej a daňovej optimalizácie pre technologické firmy (viac info tu), ktorú sme organizovali v novembri 2022 v priestoroch hotela Marriott v Bratislave. Prednáška je v slovenskom jazyku a zachytáva aj otázky z publika. V cene je aj prezentácia k prednáške a možnosť uplatniť si 50 % zľavu na konzultáciu s Petrom Vargom (viac info tu) (štandardná cena je 400 EUR).

  500,00  Detail kurzu
 • Daňová optimalizácia pre IT firmy (2022)

  Ide o záznam z 80 minútovej prednášky z našej konferencie o právnej a daňovej optimalizácie pre technologické firmy (viac info tu), ktorú sme organizovali v novembri 2022 v priestoroch hotela Marriott v Bratislave. Prednáška je v slovenskom jazyku a zachytáva aj otázky z publika. V cene je aj prezentácia k prednáške a možnosť uplatniť si 50 % zľavu na konzultáciu s Petrom Vargom (viac info tu) (štandardná cena je 400 EUR).

  500,00  Detail kurzu
 • Softvérové zmluvy so zákazníkmi – právne a praktické nástrahy (2022)

  Ide o záznam z 55 minútovej prednášky z našej konferencie o právnej a daňovej optimalizácie pre technologické firmy (viac info tu), ktorú sme organizovali v novembri 2022 v priestoroch hotela Marriott v Bratislave. Prednáška je v slovenskom jazyku, jej hosťom je Richard Rostecký z Touch4IT a zachytáva aj otázky z publika. V cene je aj prezentácia k prednáške a možnosť uplatniť si 50 % zľavu na konzultáciu s Tomášom Demom (štandardná cena je 400 EUR).

  300,00  Detail kurzu
 • Podnikanie v IT v zahraničí, holdingové a offshore spoločnosti, právne a daňové súvislosti (2022)

  Ide o záznam z 80 minútovej prednášky z našej konferencie o právnej a daňovej optimalizácii pre technologické firmy (viac info tu), ktorú sme organizovali v novembri 2022 v priestoroch hotela Marriott v Bratislave. Prednáška je v slovenskom jazyku a zachytáva aj otázky z publika. V cene je aj prezentácia k prednáške a možnosť uplatniť si 50 % zľavu na konzultáciu s Petrom Vargom (viac info tu) (štandardná cena je 400 EUR).

  600,00  Detail kurzu
 • Podnikanie v krypte – daňové riziká a na čo si dávať pozor? (2022)

  Ide o záznam z 55 minútovej prednášky z našej konferencie o právnej a daňovej optimalizácie pre technologické firmy (viac info tu), ktorú sme organizovali v novembri 2022 v priestoroch hotela Marriott v Bratislave. Prednáška je v slovenskom jazyku a zachytáva aj otázky z publika. V cene je aj prezentácia k prednáške a možnosť uplatniť si 50 % zľavu na konzultáciu s Petrom Vargom (viac info tu) (štandardná cena je 400 EUR).

  250,00  Detail kurzu
 • ESOP – best practice – právny a daňový pohľad (2022)

  Ide o záznam z 55 minútovej prednášky z našej konferencie o právnej a daňovej optimalizácie pre technologické firmy (viac info tu), ktorú sme organizovali v novembri 2022 v priestoroch hotela Marriott v Bratislave. Prednáška je v slovenskom jazyku a zachytáva aj otázky z publika. V cene je aj prezentácia k prednáške a možnosť uplatniť si 50 % zľavu na konzultáciu s Petrom Vargom (viac info tu) alebo Tomášom Demom (štandardná cena je 400 EUR).

  500,00  Detail kurzu
 • Zahraniční IT dodávatelia (zrážkové dane) a práca z „Bali“ – daňové a odvodové súvislosti (2022)

  Ide o záznam z 45 minútovej prednášky z našej konferencie o právnej a daňovej optimalizácii pre technologické firmy (viac info tu), ktorú sme organizovali v novembri 2022 v priestoroch hotela Marriott v Bratislave. Prednáška je v slovenskom jazyku a zachytáva aj otázky z publika. V cene je aj prezentácia k prednáške a možnosť uplatniť si 50 % zľavu na konzultáciu s Petrom Vargom (viac info tu) (štandardná cena je 400 EUR).

  400,00  Detail kurzu
 • Konzultácia za 200 EUR

  Konzultácia k základným právnym, praktickým a daňovým témam.

  200,00  Detail kurzu
 • Konzultácia za 400 EUR

  Konzultácia ku komplexnejším daňovo-právnym témam.

  400,00  Detail kurzu