Top

Články a Médiá

CARPATHIAN má svojho člena v investičnej spoločnosti PUNK Ventures

CARPATHIAN Advisory Group je poradenská spoločnosť, ktorej úlohou je v oblasti daní a účtovníctva zefektívňovať, a teda zlepšovať život podnikateľom. Sme preto veľmi radi, že náš partner, Tomáš Demo, sa stal poradcom slovenskej investičnej spoločnosti PUNK Ventures.

Investícia do budúcnosti

Táto spoločnosť má investovať do rozvíjajúcich sa projektov v rámci digitálneho sveta. Súčasťou tohto poradenského zoskupenia sú okrem Tomáša Dema aj David Rintel (CEO Trust Pay) a Viktora Mikuláška (pôsobiaceho v startupovom a inovačnom štúdiu Launcher). Úlohou CARPATHIAN Advisory Group je okrem poskytovania moderného účtovníctva s pridanou technologickou a poradenskou hodnotou aj efektívne nastavovanie podnikania z hľadiska daní a práva. Práve tým, že CARPATHIAN Advisory Group nie je len klasická účtovná spoločnosť, ale zabezpečuje tiež služby v oblasti daňovej optimalizácie a daňového a právneho poradenstva je jej cieľovou skupinou práve segment existujúcich a zároveň dynamicky rastúcich spoločností, ktoré majú predovšetkým cezhraničné presahy.

Keď má podnikane význam

Sme preto veľmi radi, že na Slovensku vznikajú takéto spoločnosti, pretože to na konci dňa zvyšuje ekonomickú silu a atraktivitu Slovenska. To sa tak pomaly môže pasovať na mladú a modernú krajinu v srdci Európy.