Top

Články a Médiá

CARPATHIAN Advisory Group sa stal partnerom Slovenskej sporiteľne

Dobrý podnikateľský nápad, energia a vytrvalosť sú základnými piliermi pre rozbeh v podnikaní. Ale čo s tým keď nemáte peniaze?

 

Keď má byť biznis úspešný, musí vyrásť na dobrých základoch. Tým dobrým základom ste vy. Samozrejme bez financií a vstupného kapitálu sa ťažko rozbieha a práve v týchto ťažkých začiatkoch sa rozhodla podať pomocnú ruku Slovenská sporiteľňa a partneri tohto projektu.

A teraz k samotnému projektu. Cieľom projektu bolo podporiť začínajúcich podnikateľov, ktorí sa rozhodli v roku 2018 naštartovať svoju podnikateľskú aktivitu. Hlavnou cenou súťaže „Úrokové prázdniny na nové podnikanie“ bol finančný dar do výšky 5000,- Eur na rozbehnutie a rýchlejší štart podnikania. Ďalšími cenami v súťaži boli rôzne služby spojené s podnikaním ako mentoring, koučing, konzultácie a vzdelávanie. Partnermi súťaže sú fungujúce spoločnosti, ktoré vo svojom obore dosahujú skvelé výsledky. Práve tieto spoločnosti by sa mali stať mentormi a poskytovateľmi spomínaných služieb pre začínajúcich podnikateľov. My za Carpathian Advisory Group sme sa rozhodli prispieť našimi skúsenosťami a zároveň poskytnúť služby účtovnéhodaňového poradenstva so zľavou50%. A to sa už oplatí!